Pomoc

FAQ - CentrumMedica


 1. Jak zacząć?

  Jeśli chcesz być pełnoprawnym Użytkownikiem serwisu CentrumMedica.pl, powinieneś się zalogować. Możesz to zrobić poprzez formularz rejestracyjny, do którego strona przeniesie Cię po kliknięciu w napis „Zarejestruj się” w górnym prawym rogu strony.

 2. Co mi daje zalogowanie się do serwisu CentrumMedica.pl?

  Po zalogowaniu się na naszej stronie możesz:

 • zapisać się do grup o dyskutować z ludźmi, którzy podzielają Twoje zainteresowania,

 • tworzyć swój profil,

 • pisać bloga,

 • obserwować najlepszych lekarzy,

 • polecać innym Użytkownikom swoich sprawdzonych lekarzy specjalistów,

 • dodawać oddziały do istniejącej już w naszej bazie szpitali,

 • dodawać ogłoszenia na tablicy ogłoszeń.

 1. Do jakich grup mogę się zapisać?

  Liczba tematów jest prawie nieskończona – znajdziesz tu grupy rozmawiające na temat zdrowego odżywiania, poszczególnych chorób, łapówek wśród lekarzy, uzależnień, aktywności fizycznej i wielu, wielu innych. Jeśli nie znajdziesz grupy, której szukasz – nie przejmuj się! Zawsze masz możliwość założenia własnej grupy. Możesz to zrobić poprzez stronę: http://centrummedica.pl/grupy/?add=1.

 2. Jak wygląda mój profil?

  To zależy od Ciebie. Masz możliwość wstawienia swojego zdjęcia, potwierdzenia gotowości do oddania krwi, szpiku bądź organów. Możesz też wpisać parę słów o sobie. Dajemy Ci również możliwość sprawdzenia, jak Twój profil widzą inni Użytkownicy. Możesz także sprawdzić jakie komentarze już wpisałeś, do jakich grup należysz i jakie ogłoszenia zamieściłeś na tablicy ogłoszeń.

 3. W jaki sposób mogę obserwować lekarzy?

  Do wyboru masz wszystkie specjalizacje medyczne. Spośród nich wybierasz tą, która najbardziej Cię interesuje. Dodatkowo wyniki wyszukiwania możesz ograniczyć do konkretnego miasta. Po wybraniu konkretnego medyka, widzisz jego profil. Znajdziesz tam wszystkie najpotrzebniejsze informacje: gdzie przyjmuje dany lekarz, jak możesz się z nim skontaktować oraz poznasz zakres świadczonych przez niego usług. Dodatkowo, na naszym portalu, masz szansę dowiedzenia się, jak inni Użytkownicy oceniają usługi tego lekarza. Sam również możesz zostawić swoją opinię.

 4. Jak mogę dodać profil lekarza do bazy CentrumMedica.pl?

  Poprzez stronę http://centrummedica.pl/lekarze/?add=1 samodzielnie możesz dodać lekarza, który nie ma jeszcze profilu w naszej bazie. Dzięki temu, ułatwisz innym Użytkownikom portalu skontaktowanie się z nim i skorzystanie z jego usług.

 5. Jak dodać nową placówkę medyczną?

  To bardzo proste. Wchodzisz na stronę: http://centrummedica.pl/szpital/ i wypełniasz formularz. Dzięki Tobie, inni Użytkownicy dowiedzą się o istnieniu nowych placówek.

 6. Co to jest tablica ogłoszeń?

  Tablica ogłoszeń na stronie CentrumMedica.pl to miejsce, gdzie możesz umieścić informację o tym, że na przykład masz do sprzedania sprzęt medyczny lub chcesz go kupić lub wymienić na inny. Tu także znajdziesz wszelkiego typu informacje o pracy w branży medycznej – bez względu na to czy jej szukasz, czy chcesz ją dać.

 7. Jak mogę zamieścić ogłoszenie na tablicy ogłoszeń?

  Po wejściu na stronę: http://centrummedica.pl/ogloszenia/, zobaczysz napis „Dodaj ogłoszenie”. Kliknij na niego, a otworzy się specjalny formularz, który powinieneś wypełnić. Jeśli ogłoszenie jest gotowe, dodaj je i czekaj na odzew innych Użytkowników.

 8. Po co mam zapraszać znajomych na portal CentrumMedica.pl?

  Na swoim profilu, z pewnością zauważyłeś zakładkę „Zaproś znajomych”. Po kliknięciu w nią, portal przenosi Cię na stronę: http://centrummedica.pl/zapros/, która umożliwia Ci rozesłanie zaproszeń do znajomych. Dzięki większej liczbie Użytkowników, portal CentrumMedica.pl będzie się coraz bardziej rozrastał, a co za tym idzie, baza danych lekarzy i placówek medycznych będzie jeszcze większa. Pamiętaj, to również od Ciebie zależy ile przydatnych informacji znajdzie się na stronie.