swędzenie skóry

Autor
Wypowiedź
Aldona ARh(-)
Aldona ARh(-) »

żadnej zmiany w diecie, niewiele stresu, po narkozie... możliwe, że tak swędzi skóra??? głównie nogi, dłonie.. przedramiona

zna ktoś takie objawy? to realne skutki narkozy czy bzdura?

2012.05.17 10:06
cinek
cinek »

Nie spotkałam się dotąd z opinią aby po narkozie swędziała skóra...

2012.07.11 15:24
bluszcz
bluszcz »

To zależy kiedy miałaś tą narkozę. Jeśli niedawno, to jest to możliwe. Znalazłam w necie info, że najczęściej może wystąpić:
Obniżenie ciśnienia tętniczego krwi i zwolnienie częstości pracy serca.
Niemożność oddania moczu - po wykonaniu blokady centralnej.
Toksyczne działanie leków znieczulenia miejscowego spowodowane niezamierzoną podażą leku do naczynia krwionośnego lub jego przedawkowaniem, ewentualnie wadliwą techniką wykonania znieczulenia.
Reakcję alergiczną na podawane leki.
Powikłania neurologiczne takie jak: zapalenie nerwów, krwiak i ropień przestrzeni zewnątrzoponowej, uszkodzenie nerwu korzeni rdzeniowych lub nerwów obwodowych.

2012.08.13 15:07
julka
julka »

Ja bym radziła skonsultować się z lekarzem - on powinien rozwiać Twoje wątpliwości.

2012.08.14 08:26
TwójNZOZ
TwójNZOZ »

Ja też uważam, że powinnaś KONIECZNIE zapisać się na wizytę u dermatologa. Ja zachęcam do zrobienia tego przez http://www.twojnzoz.pl

2012.08.14 11:35

Aby uczestniczyć w dyskusji w tej grupie zarejestruj się do serwisu SuperMedica i przyłącz się do tej grupy.