Czym wyróżnia się polska klinika Londyn?


Czym wyróżnia się polska klinika Londyn?Polscy lekarze znajdują zatrudnienie w wielu krajach Unii Europejskiej. Dotychczas szczególnie chętnie podejmowali pracę w Wielkiej Brytanii – w publicznych szpitalach i klinikach, ale także placówkach prywatnych. Wielu z nich zdecydowało się na pracę w przychodniach polskich, których usługi cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony Polaków, jak i osób innych narodowości, w tym rdzennych Brytyjczyków. Świadczy to o tym, że polska klinika Londyn świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie.

Polska przychodnia w Londynie – dla kogo?

W Wielkiej Brytanii funkcjonuje publiczna służba zdrowia, jednak wielu Polaków nie może, bądź z rożnych względów nie chce z niej korzystać. Problem stanowi często brak dostatecznej znajomości języka angielskiego, brak zaufania do lekarzy niepochodzących z Polski, bądź też długi czas oczekiwania na wizytę u specjalisty.

Rozwiązanie wszystkich wymienionych wyżej problemów stanowi polska klinika Londyn (zobacz Fast Medica). Dlaczego? Ponieważ tworzona jest przez Polaków i przede wszystkim dla Polaków. Zatrudnia  lekarzy pochodzących z Polski, takich, którzy wykształcenie i doświadczenie zdobywali zarówno w polskich, jak i brytyjskich placówkach medycznych. Dopiero ewentualne braki kadrowe uzupełniane są specjalistami z UK, choć i w tym wypadku dąży się do tego, by lekarze znali język polski.

Brak bariery językowej jest bardzo ważny dla pacjenta. To niezwykle istotne, by został dobrze zrozumiany przez lekarza, a także, by sam nie miał trudności w przyswojeniu informacji na temat choroby i procesu leczenia. Ważne, by mógł zadawać pytania i uzyskiwać na nie precyzyjne odpowiedzi, czuł się w gabinecie lekarskim pewnie i w miarę swobodnie.

Oczywiście polscy lekarze doskonale władają również językiem angielskim, dlatego ich pacjentami nie są wyłącznie Polacy, ale również Brytyjczycy i osoby pochodzące z innych państw europejskich. Osoby te cenią profesjonalizm polskich lekarzy, ale także fakt, że polska klinika Londyn ma bardzo bogatą ofertę, zatrudnia wielu lekarzy różnych specjalności i wykonuje szereg różnorodnych badań. Do tego pracuje w godzinach popołudniowych, a niekiedy nawet w weekendy, co stanowi ogromne ułatwienie dla osób pracujących.

Polska klinika Londyn – oferta

Polskie przychodnie medyczne umożliwiają odbycie konsultacji w gabinecie lekarza pierwszego kontaktu – dotyczy zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. Oprócz tego zatrudniają lekarzy specjalistów, takich jak kardiolog, laryngolog, alergolog, pulmonolog itd. W ofercie polskiej kliniki znajdują się zarówno podstawowe badania laboratoryjne, jak i badania specjalistyczne z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Co niezwykle istotne, czas oczekiwania na konsultację lekarską czy konkretne badanie nie jest długi, a na wizytę można umówić się nie tylko poprzez osobiste wstawiennictwo w klinice, ale także telefonicznie, bądź za pośrednictwem internetu.