Pobyt w SPA to wSPAniały prezent!


Pobyt w SPA to wSPAniały prezent!Spraw by bliska Ci osoba poczuła się jak w siódmym niebie – zafunduj jej pobyt w SPA lub samemu tam się wybierz! Pośród szerokiego wachlarza zabiegów, każda obdarowywana osoba z łatwością znajdzie coś dla siebie! Poczynając od pedicure i manicure, poprzez masaże, kończąc na zabiegach np. na bazie kwasów. Podaruj sobie i bliskiej osobie magiczne chwile w świecie relaksu i odprężenia!

Pobyt w SPA to idealny pomysł na prezent dla wszystkich zabieganych i zestresowanych osób. Dla ukojenia ciała i duszy zaleca się korzystanie z masaży. Wachlarz masaży jest naprawdę szeroki: masaż czekoladą, masaż relaksacyjny, masaż tajski, tajski masaż stóp, masaż gorącymi olejkami z aromaterapią. Czekolada wykorzystywana w zabiegach ma działania odprężające i regenerujące. Odpowiada za poprawę krążenia krwi, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie widoczności cellulitu. Celem masażu relaksacyjnego, zgodnie z nazwą, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego – pozwalająca m.in.: zredukować napięcie mięśniowo – nerwowe, zrelaksować umysł, uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zniwelować poziom stresu. Masaż tajski jest typem tzw. głębokiego masażu, który przede wszystkim ma redukować ból. Ten sam masaż, ale stóp pomaga w usuwaniu uczucia "ciężkich nóg", przyczynia się do odtruwania organizmu z toksyn oraz wpływa korzystnie na poprawę snu. Oddziałuje również na procesy trawienne, system hormonalny, gruczoły limfatyczne i centralny system nerwowy. Masaż aromaterapeutyczny pozwala maksymalnie zrelaksować się, świetnie radząc sobie ze stanem stresu i napięcia.


źródło zdjęć: https://www.podarujkarte.pl/pomysly-na-prezenty/uroda/masaze

W SPA możesz korzystać z zabiegów na bazie kwasów. W zależności od substancji, wpłyną pozytywnie na stan skóry – odnowią ją, oczyszczą, zredukują zmarszczki. Zabieg na bazie kwasu migdałowego jest odpowiedni dla osób ze skórą delikatną, wrażliwą, naczyniową, a także z tendencjami do stanów zapalnych i zanieczyszczeń, zmarszczek oraz przebarwień. Preparat między innymi reguluje wydzielanie sebum, wyrównuje koloryt, zmniejsza pory skóry i spłyca blizny. Natomiast zabieg na bazie kwasu salicylowego przeznaczony jest do pielęgnacji skóry dojrzałej jak i tłustej. Działa on przeciwzapalnie oraz antyseptycznie. Kwas salicylowy przyspiesza gojenie wyprysków i podrażnień. Zabieg na bazie kwasu felurowego przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry z objawami starzenia. Kwas felurowy jest silnym przeciwutleniaczem zwalczającym wolne rodniki. Zabieg ten będzie idealnym pomysłem przed uroczystością czy ważnym spotkaniem.

Dlaczego podarowanie vouchera do SPA to zawsze dobry pomysł? W dzisiejszych czasach, które są przepełnione bieganiną, stresem i niepotrzebnymi nerwami, wyjście do SPA wydaje się jedynym słusznym lekarstwem na smutki i zmęczenie. Oprócz tego, skorzystanie z dobrodziejstw SPA wyraźnie wpłynie na poprawę samopoczucia oraz wprowadzi odrobinę magii do rutyny dnia codziennego.

Voucher SPA to bilet do krainy relaksu i przyjemności. Podaruj bliskiej Ci osobie i sobie chwile odprężenia. Podaruj luksus na najwyższym poziomie!

Zdjęcie głóne do artykułu - Voucher SPA - https://www.podarujkarte.pl/pomysly-na-prezenty/uroda/pakiety-spa