Odżywka do rzęs Realash – sposób na zdrowe, mocne włoski


Odżywka do rzęs Realash – sposób na zdrowe, mocne włoski

Jak działa odżywka do rzęs?

Działanie odżywki do rzęs jest genialne w swej prostocie: działa ona na najważniejsze części włosków – czyli na ich cebulki, dlatego jest ona zamknięta w buteleczce opatrzonej maleńkim, przypominającym eye-liner pędzelkiem. Służy on do nakładania serum tuż za linią rzęs – tak, aby mogło ono wniknąć przez skórę do cebulek. Tam rozpoczyna się cały proces wzmacniania i regeneracji rzęs. Dzięki temu włoski rosną zdrowe, mocne i piękne.

Odżywka do rzęs Realash – skład i działanie

Odżywka do rzęs Realash jest często spotykana na rynku. Jej działanie opiera się na sile składników poprawiających kondycję i odżywiających włoski. Jest zalecana wszystkim kobietom, które chcą, a by ich rzęsy odzyskały formę (np. po przedłużaniu lub częstym doklejaniu sztucznych rzęs). Odżywka do rzęs Realash wspomaga proces odbudowy włosków i regeneruje je od cebulek aż po same końce, dzięki czemu rosną one mocniejsze, stają się lepiej odżywione i bardziej sprężyste. Regularne stosowanie odżywki sprawi, ze włoski przestają wypadać i trudniej je uszkodzić np. podczas intensywnego demakijażu. Realash została przebadana przez dermatologów, dzięki czemu nie powoduje podrażnień ani alergii.

Odżywka do rzęs Realash – stosowanie

Odżywkę należy stosować codziennie, rano lub wieczorem na suchą, pozbawioną makijażu powiekę. Nanosi się ją na linii rzęs jednym, krótkim pociągnięciem pędzelka i czeka chwilę, aż wsiąknie w skórę. Po kilku tygodniach, kiedy kondycja rzęs ulegnie poprawie, produkt można nakładać dwa-trzy razy w tygodniu. Po odżywkę do rzęs Realash sięgają kobiety, którym zależy na odżywieniu nawet wyjątkowo osłabionych włosków.