Jak to się wszystko zaczęło? Odżywka do rzęs Latisse


Jak to się wszystko zaczęło? Odżywka do rzęs LatisseO zdrowie i wygląd rzęs dbamy nie od dzisiaj. Początki zainteresowania tym tematem sięgają bardzo dawna. O ile potrzeby rzęs nadal są takie same, o tyle zmieniły się sposoby pielęgnacji. Dziś jednym z popularniejszych kosmetyków jest odżywka do rzęs Latisse.

 

Nie od dzisiaj wiadomo, że rzęsy potrzebują zestawu odpowiednich składników, aby móc się prawidłowo rozwijać i osiągać swoją maksymalną długość. Dawniej, aby je dostarczyć, stosowano olejek rycynowy. Nadal jest on popularny, jednak dziś wiemy więcej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że samo olejowanie rzęs nie zapewni nam tego, co najważniejsze.

 

Składniki, których potrzebują rzęsy to m.in.: peptydy, aminokwasy, proteiny, panthenol, biotyna, witaminy z grupy B, kwas hialuronowy, ekstrakty roślinne.

 

Nowoczesne rozwiązania – Latisse

Aktualnie coraz częściej sięgamy po odżywki do rzęs. Dobrze skomponowany produkt to sposób na skuteczną pielęgnację. Większość serum – tak jak odżywka do rzęs Latisse – ma właściwości odżywcze, nawilżające i wzmacniające. Wspierają pracę cebulek, dzięki czemu rzęsy mogą rosnąć szybciej i nie wypadają w nadmiarze. Często odżywki zapewniają także rzęsom ochronę i mają zdolność odbudowywania struktury rzęs.

Wszystko to jest możliwe dzięki sięganiu po innowacyjne, zaawansowane technologicznie rozwiązania i składniki opracowane pod okiem specjalistów. Nadejście nowej ery w pielęgnacji rzęs nie oznacza jednak, że każde serum jest warte uwagi i sprawdzi się we wszystkich przypadkach.

Kto może skorzystać na właściwościach Latisse? To odżywka, którą stworzono do regeneracji i wzmacniania naturalnie cienkich rzęs. Zadowolone z efektów mogą być osoby, które chcą mieć bardziej wyraziste spojrzenie i rzęsy lepiej poddające się działaniu maskary.

Pod względem formuły produkt nie odróżnia się od innych – to lekkie, płynne, bezbarwne serum o skoncentrowanym składzie. Inna jest jednak forma, ponieważ Latisse to niewielkiej pojemności krople, które aplikuje się dołączonymi do opakowania jednorazowymi szpatułkami. To jedna z niewielu odżywek bez standardowego pędzelka, co dla wielu osób jest przeszkodą.