Operacja zmiany płci

Autor
Wypowiedź
Marcin Osman
Marcin Osman »

Najbardziej wstrząsające rzecz jaką mogę sobie tylko wyobrazić. Wg mnie jest to największe przestępstwo wobec natury na jakie człowiek sie odważył.

Na stronie:
http://www.photomedica.com/?pid=profile&sp=photos&id=2878&lang=pl (zdjęcia tak wstrząsające że dostępne są tylko po zalogowaniu, i tylko dla osób pełnoletnich)

znalazłem fotorelacje z operacji zmiany płci, zdjęcia są tak wstrząsające że na samą myśl o nich robi mi sie niedobrze. Jeśli jesteś osobą o mocnych nerwach to możesz to obejżeć jeśli nie, to lepiej tam nie wchodź!!

2012.02.04 14:02
Aldona ARh(-)
Aldona ARh(-) »

Mam podobne zdanie.. po to Bóg stworzył mężczyznę i kobietę, by każdy swoją rolę na ziemi odegrał. Zwierząt jest tyle rodzajów, że trudno policzyć, lecz ludzie to kobieta i mężczyna. Może być strasznie trudno się odnaleźć, jednak nie ma innej drogi, bo nie człowiek jest stwócą, nie on daje życie. Co najważniejsze - nie jest sam! i to jest wspaniałe!

2012.04.03 23:34
bianka neve
bianka neve »

tak na prawdę, to kwestia hormonów,nieodpowiednia ilość sprawi że ludzie rodzą się tak nieszczęśliwi-to nie jest, zachcianka tak jak powiększenie biustu, ciebie boli na myśl o zdjęciach więc jak ci ludzie muszą cierpieć a pomimo to decydują sie i twierdzą że warto! Zastanowiłeś się jak to jest być kobietą w męskim ciele, uwielbiać obcasy,sukienki, makijaże, podkochiwać sie w facetach, uwielbiać nosić zgrabną bieliznę, pragnąć urodzić dziecko i założyć rodzinę, mieć wszystko co składa się na kobietę od umysłu po duszę za wyjątkiem tego jednego-ciała, nietolerancji i niezrozumienia społecznego dla takiego nieszczęścia. wydaje mi się, że właśnie dzięki takiej operacji taka osoba może spełnić się we właściwy społecznie sposób.

2012.05.02 21:25
bianka neve
bianka neve »

Co do przestępstwa przeciw naturze to największym jest niszczenie Planety na której się żyje, niedbanie o środowiska w imię zysków i lenistwa co w konsekwencji doprowadzi do tego,że nasze potomstwo albo nie będzie miało gdzie żyć albo będzie musiało wybierać pomiędzy pustynią a lodowcami a jak popatrzeć na naszą historię i teraźniejszość to zgadnij jaki może zapanować układ społeczny!
Wg mnie to jest prawdziwa zbrodnia przeciwko Naturze, Bogu, Ziemi i Ludzkości!!

2012.05.02 21:37

Aby uczestniczyć w dyskusji w tej grupie zarejestruj się do serwisu SuperMedica i przyłącz się do tej grupy.